Servicii

Hair
blond perla
Nails
manichiura
Make-Up
machiaj-profesional
Barber
10258649_1680526575559352_1581270153695540852_o

roflag CLIENȚI NOI: este necesar un avans pentru confirmarea primei programări.

enflag NEW CLIENTS: a down payment is required to confirm your first appointment.

Hair

Swipe spre stanga pentru toate detaliile

Forma

TipServiciuJunior StylistStylistMaster StylistArt Director
CutRefresh – Intretinere forma303560
Revive – Schimbare forma50100140
StylingNatural40456075
Wavy50557585
Curly50557585
Sleek Look40456075
Volume Boost50557585
Coafat special – Party Hairstyle100-200150-250160-250
Coafat mireasa – Bridal updo (include si proba)250-400300-500450-650

Swipe spre stanga pentru toate detaliile

Culoare

TipServiciuJunior StylistStylistMaster StylistArt Director
ColourRefresh – Vopsit radacini100175190
Revive – Intretinere culoare110185205
Full – Vopsit complet (scurt)110160
Full – Vopsit complet (mediu)150200
Full – Vopsit complet (lung)190240
Ombre Look/ Color Melt (tehnica Balayage)600-900600-900600-900
Colour Concept300-500450-800
Colour Technique – Suvite/Mese80-250230-350300-450
 .1concept LookSchimbare completa de look420-900600-1200
Colour RemovalDecolorat radacina80120145
Decolorat complet80-250200-400250-500

Swipe spre stanga pentru toate detaliile

Tratament

TipServiciuJunior StylistStylistMaster StylistArt Director
TratamenteSpalat basic303030
Spalat post colorare404040
Platinum fiole si masca808080
Masca spa pentru par si scalp151515
Masca Platinum252525
Tratament Joico 4 pași150-300150-300150-300
Tratament Split Ends707070
Sistem de netezire – Smooth Realignment System450-650450-650450-650450-650

Swipe spre stanga pentru toate detaliile

Extensii

TipServiciuJunior StylistStylistMaster StylistArt Director
ExtensiiExtensii de par natural cu banda/set 45cm1250/set1250/set
Extensii de par natural cu banda/set 55cm1450/set1450/set
Manopera aplicare extensii cu banda/set300300
Manopera aplicare extensii cu banda/2 seturi450450
Manopera indepartat extensii cu banda150150

Programari & Informatii

Pentru programari sau informatii, ne puteti contacta direct la numarul de telefon 0770 210 684 sau printr-un mesaj, apasand acest buton:

Nails

Swipe spre stanga pentru toate detaliile

Manicure

TipServiciuNail Designer
Mani Bio Sculture160
Pedi Bio Sculpture180
Mani gelIntretinere130
Mani gelIntretinere + EVO140
Mani gelConstructie180
Mani gelConstructie + EVO180
Pedi gel100
Mani clasic65
Pedi clasic80
Mani semi100
Pedi semi120
Mani semi EVO120
Pedi semi EVO130
OrnamenteAplicare sclipici, pietricele, efecte speciale etc.5-30

Rezervari & Informatii

Pentru programari sau informatii, ne puteti contacta direct la numarul de telefon 0770 210 684 sau printr-un mesaj, apasand acest buton:

Make-Up

Swipe spre stanga pentru toate detaliile

Bring out the beauty

MachiajTehnicaPasiPret
 I woke up like this UHDdiagnoza
consiliere
curatarea si pregatirea tenului
fond de ten
corector
pudra UHD
conturing kit
iluminator
creion ochi
corector sprancene
mascara
creion buze
lip gloss
aerograf
 150-200
 Inner Power Natural/ Business UHD +
fard pleoape
blush
ruj
 150-200
 Dare to wear! Smokey Eyes Natural/ Business +
aplicare gene
 200-250
 Leading the red carpet Glam/ Italian Natural/ Business +
glitter/ liner
aplicare gene
 200-250
 I own the night (bridal) Natural/ Smokey/ Glam/ ItalianNatural/ Smokey/ Glam/ Italian +
proba
 450
 Imaginarium Face/ Body Painting/ Efecte speciale Custom la cerere

Programari & Informatii

Pentru programari sau informatii, ne puteti contacta direct la numarul de telefon 0770 210 684 sau printr-un mesaj, apasand acest buton:

Barber

Swipe spre stanga pentru toate detaliile

TipServiciuJunior StylistStylistMaster StylistArt Director
CutTuns + 2 x spalat + styling3075100
StylingSpalat + styling4040
Tuns barba2525
 ColourVopsit70100

Programari & Informatii

Pentru programari sau informatii, ne puteti contacta direct la numarul de telefon 0770 210 684 sau printr-un mesaj, apasand acest buton:

Preturile sunt exprimate in RON si includ TVA.

0
Informare:

roflagCLIENȚI NOI: este necesar un avans pentru confirmarea primei programări.

 

enflagNEW CLIENTS: a down payment is required to confirm your first appointment.